Registreerimine lõpeb 31.07.2014

 

Hinnad

Osavõtumaks eksponendile ja kaaseksponendile 316 €
(Messi tagastamatu osavõtumaks sisaldab messi ettevalmistamise, korraldamise ja läbiviimise kulusid, osavõtjakaarte ja käepaelu, 1 parkimiskaarti ning messi reklaamkulusid)
Kujundamata messipind (ilma stendita)
Reapind (1 külg avatud) 50 €/m²
Nurgapind (2 külge avatud) 55 €/ m²
Standardstend (lisandub messipinna rendile)
(sisaldab seinaelementide, otsalaua, vaipkatte, kohtvalgustite (1tk/4m²) ning pistikupesa (1kW) üüri ja stendiehitustööde maksumust)
6 -30 m² 28 €/m²
31-50 m² 25 €/m²
50-….. m² 20 €/m²
Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Soodustused
*Kliendile, kes paneb oma kodulehele üles messi “AdvEst EXPO 2014″ veebibänneri vähemalt 4 nädalaks enne messi, soodustus 20 €
NB! Soodustusi kohaldatakse ainult messipinna rendihinnale. Soodustused kajastuvad arvel.
Osalemiseks palume täita järgnevad dokumendid:
1) Osalemisleping-registreerimisleht 2014 (võimalik ka e-registreerimine) – registreerimiseks ja messipinna tellimiseks. Registreerumine messile loetakse ametlikuks osalemistingimuste nõuetekohaselt täidetud ja allkirjastatud jõudmist Korraldajani. Osalemisleping-registreerimisleht on eksponenti kohustavaks dokumendiks kõigis messi puudutavates küsimustes.
2) Tellimisleht – boksi ehitamiseks ja inventari ning messiteenuste tellimiseks (Vaata lisaks Mööbli pildid, hinnakiri). Nõuetekohaselt täidetud tellimislehed tuleb korraldajale tagastada hiljemalt 31.07.2014 (k.a).
Vaata lisaks – Erikujulised standardstendid
Lisatellimused
Pretensioonide esitamine toimub kirjalikult 2 nädala jooksul peale messi. Kõikidele ekspositsioonipinnale jäätud esemetele tuleb järele tulla hiljemalt 2 nädala jooksul peale messi.
Vaata halliplaani! Me ei aktsepteeri suuliselt või e-kirja teel esitatud taotlusi pinna broneerimiseks. Korraldaja määrab bokside lõpliku paigutuse messihallis, arvestates võimaluse piires eksponendi soove boksi paiknemise osas.

Vaata peagi kodulehele tagasi – info täieneb!