Reklaamimess AdvEst EXPO toimub sel aastal 11.-12. septembril Messikeskuses juba teist korda!

Esimene aasta (2013) oli testaasta nii korraldajatele kui ka osalejatele. Kuna varem pole sellelaadset messi toimunud, siis esimesest aastast saime palju uusi mõtteid ja häid ideid järgneva messi korraldamiseks.
Kindel on see, et taolist eriala messi on Eestis väga vaja. Mujal maailmas on taoliseid messe palju korraldatud, aga meie koostööpartnerid ja kliendid asuvad siiski Eestis. Anname neile võimaluse üks kord aastas kokku saada, kus kõigil on võimalus tutvustada oma uusi tooteid või teenuseid, pakkuda klientidele paremat ja kiiremat koostööd.
Toome kokku materjalide ja erinevate reklaamtehnika pakkujad ja maaletoojad ning erinevatel reklaamialadel toimetavad reklaami ettevõtted.
2013. aastal oli osalejaid 30-ne ringis. Kaks ettevõtet Soomest, kes otsisid Eestist oma toodetele edasimüüjaid.
Külastajate arv oli 600-700 ringis. Külastajateks olid pigem eriala inimesed kui lõppkliendid. Tuldi tutvuma uute pakkujatega ja suhtlema juba varem tuttavate tarnijatega.
Messil osalejate vahel toimus tegusaid kohtumisi ning sõlmiti kasulikke kokkuleppeid.
Sel aastal püüame kutsuda rohkem ettevõtteid ka väljaspoolt Eestit. Arendada koostööd Soome ja teiste lähisnaabritega.
Püüame kutsuda ka erinevaid seminare ja koolitusi korraldavaid ettevõtteid (transport, post, ajakirjandus  ja teisi ettevõtteid, kellega tehakse koostööd igapäevaselt).

35objekt « 1 kohta 2 »